Akreditasyon ve Kapsamımız

Dünya çapında güvenilir ürün ve hizmetlere yönelik talep, akreditasyonu bir zorunluluk haline getirmiştir. Aynı zamanda resmi politikaların ve yasal düzenlemelerin getirdiği standartlara uygun yetkin kuruluşları belirlemek için kullanılan akreditasyon, kamu güvenliği ve refahı üzerinde doğrudan etkisi olan işler için esastır.

Akreditasyon, kuruluşları değerlendirmenin kesin aracı olarak 50 yılı aşkın bir süredir uygulanmaktadır ve şu anda dünyanın neredeyse her ülkesinde kullanılmaktadır.

DV-CERT LLC, vermiş olduğu tüm hizmetleri, raporlama ve sertifikasyon faaliyetlerini, aynı zamanda Birleşmiş Milletler (UN GLOBAL COMPACT) imzacısı olan Enterprise Accreditation Foundation (EAF) kuruluşundan sağladığı akreditasyona dayanarak sürdürmektedir.

DV-CERT LLC itibarı ile sektörün lider sertifikasyon kuruluşlarından biri olarak, sahip olduğu akreditasyonlar sayesinde gerçekleştirdiği bütün kontrol ve sertifikasyon çalışmalarında düzenlenen rapor ve belgeler, dünyanın her yerinde geçerli olmaktadır.

Dokümanlar

Firmamız, EAF ACCREDITATION FOUNDATION (EAF) tarafından akredite edilmiştir. Yetki belgelerimiz eafaccreditation.com adresinden de görülebilmektedir.