EnglishFrançaisDeutschItalianoРусскийTürkçe
Sosyal:
Bir şey mi aramıştınız?
Arama
ABD
+90(552)9516557
EnglishFrançaisDeutschItalianoРусскийTürkçe
Akreditasyonlar

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

Uluslararası Standart Organizasyonu’nun (ISO) kalite yönetim sistemi için yazdığı, müşteri memnuniyetinin arttırılmasına yönelik olarak oluşturulmuş bir standarttır. Dünyada en çok kullanılan yönetim sistemi standardı ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi’dir.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

Faydaları

Tüm ürün kategorilerine uygundur. Dokümantasyonda azalma sağlar. Firmanın KYS sinin proseslerine uygun olmasını ve sürekli iyileşme için daha çok yönelme sağlar. ISO 14001 ve ISO45001 gibi diğer sistemlerle uyumludur. Müşteri memnuniyeti standartlarını arttırır. Ölçülebilir hedeflerin konulmasını ve eğitim etkinliğinin değerlendirilmesini sağlar.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

Nasıl Belgelendirilir?

Bir tüzel kişiliğe sahip ve 9001 standardının gerekliliklerini yerine getiren her sektörden kuruluş 9001 belgesi almak için başvuruda bulunabilir. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi standardına istinaden sertifikalandırmayı planlayan kuruluş öncelikle ISO 9001 standardı gerekliliklerini yerine getirerek sistemini kurar ve uygulanmasını sağlamalıdır.

Bu aşamada çalışanların standart konusunda yetkinliklerini arttırmak isterseniz sunduğumuz eğitimleri gözden geçirebilirsiniz.

Türkiye'de sahte belgelendirme yapıldığını biliyor musunuz?

Belgenizi Kontrol Etmek İçin Tıklayın

FSCC BelgeleriTÜRKAK Belgeleri

Uzman ekibimizle birlikte

Kalitenizi belgelendirmek ve ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip olmak için bize başvurmanız yeterlidir.