EnglishFrançaisDeutschItalianoРусскийTürkçe
Sosyal:
Bir şey mi aramıştınız?
Arama
ABD
+90(552)9516557
EnglishFrançaisDeutschItalianoРусскийTürkçe
Akreditasyonlar

ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi

ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi, ISO (Uluslararası Standart Organizasyonu) nun Enerji Yönetim Sistemi için yazdığı bir standarttır. ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi standardı, faaliyet gösterilen sektöre ve kuruluşun büyüklüğüne bakılmaksızın her boyutta kuruluş için uygulanabilir niteliktedir.

ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi

Faydaları

Enerjiye erişim giderek daha maliyetli olmakta ve çevreye daha zarar verici hale gelmektedir. Enerji kaynaklarının da azalması neticesinde çoğu ülkede ucuz enerji devri artık kapanmaktadır.

Enerji Yönetim Sistemi, her ölçekteki kuruluşun enerji kullanımını sürdürülebilir biçimde yönetmesine yardımcı olur. Enerji Yönetim Sistemi sayesinde;

Maliyetlerin azalması
Çevresel etkinin azalması
Rekabet edilebilirliğin artması sağlanacaktır.

ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi

Nasıl Belgelendirilir?

ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Standardına istinaden sertifikalandırmayı planlayan kuruluş öncelikle ISO 50001 standardı gerekliliklerini yerine getirerek sistemini kurar ve uygulanmasını sağlar.

Bu aşamada çalışanların standart konusunda yetkinliklerini arttırmak isterseniz sunduğumuz eğitimleri gözden geçirebilirsiniz.

Türkiye'de sahte belgelendirme yapıldığını biliyor musunuz?

Belgenizi Kontrol Etmek İçin Tıklayın

FSCC BelgeleriTÜRKAK Belgeleri

Uzman ekibimizle birlikte

Enerji Yönetim Sisteminizi belgelendirmek ve ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip olmak için bize başvurmanız yeterlidir.