EnglishFrançaisDeutschItalianoРусскийTürkçe
Sosyal:
Bir şey mi aramıştınız?
Arama
ABD
+90(552)9516557
EnglishFrançaisDeutschItalianoРусскийTürkçe
Akreditasyonlar

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi

ISO (Uluslararası Standart Organizasyonu) nun Çevre yönetim sistemi için yazdığı bir standarttır. ISO 14001 Çevre Yönetim sistemi standardı, faaliyet gösterilen sektöre ve kuruluşun büyüklüğüne bakılmaksızın her boyutta kuruluş için uygulanabilir niteliktedir.

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi

Faydaları

ISO 14001 kavramı, doğal kaynak kullanımının en uygun seviyeye getirilmesi, toprağa, suya, havaya verilen olası zararların en düşük seviyeye getirilmesini amaçlayan bir sistemdir. Bunun için, çevre boyutlarının performansının ölçülmesi, gözlemlenmesi ve sürekli iyileştirilmesinin sağlanması; çevresel etkenlere ilişkin olarak ilgili yasal mevzuatlar ve kanunlar tarafından tanımlanmış koşullara uyulmasını sağlamasıdır.

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi

Nasıl Belgelendirilir?

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Standardına istinaden sertifikalandırmayı planlayan kuruluş öncelikle ISO 14001 standardı gerekliliklerini yerine getirerek sistemini kurar ve uygulanmasını sağlar.

Bu aşamada çalışanların standart konusunda yetkinliklerini arttırmak isterseniz sunduğumuz eğitimleri gözden geçirebilirsiniz.

Türkiye'de sahte belgelendirme yapıldığını biliyor musunuz?

Belgenizi Kontrol Etmek İçin Tıklayın

FSCC BelgeleriTÜRKAK Belgeleri

Uzman ekibimizle birlikte

Çevre yönetim sisteminizi belgelendirmek ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip olmak için bize başvurmanız yeterlidir.